Oferta produktowa

Taśma malarska papierowa - standard
Taśma malarska papierowa - standard
Papierowa taśma malarska z klejem służy do zabezpieczania i maskowania powierzchni przy malowaniu farbami akrylowymi, emulsyjnymi i innymi. Znajduje zastosowanie przy klejeniu lekkich kartonów. Zalecenia: Taśma może pozostać na maskowanej powierzchni tylko przez krótki czas. Taśmę należy zerwać natychmiast po malowaniu. Taśma nie może być narażona na działanie promienii słonecznych. Taśma malarska dostępna jest w szerokościach:
19, 25, 30, 38, 48, 72mm oraz w rozmiarach niestandardowych.
Taśma malarska papierowa - premium
Taśma malarska papierowa - premium
Papierowa taśma malarska premium z klejem służy do zabezpieczania i maskowania powierzchni przy malowaniu farbami akrylowymi, emulsyjnymi i innymi. Znajduje zastosowanie przy klejeniu lekkich kartonów. Zalecenia: Taśma może pozostać na maskowanej powierzchni tylko przez średni okres czasu. Taśma nie może być narażona na działanie promienii słonecznych. Taśma malarska dostępna jest w szerokościach:
19, 25, 30, 38, 48, 72mm oraz w rozmiarach niestandardowych.
Taśma uniwersalna Duct Tape
Taśma uniwersalna Duct Tape
Uniwersalna tkaninowa taśma Duct Tape stosowana między innymi w uszczelnianiu rur wentylacyjnych, reperowaniu powierzchni np. siedzeń samochodowych, awaryjnym reperowaniu węży gumowych, łączeniu folii dachowych, budowlanych, ogrodniczych oraz do wielu innych zastosowań. Taśma Duct Tape występuje w kolorach standardowych: czerwonym, czarnym, szarym. Taśma uniwersalna dostępna jest w szerokościach:
25, 30, 38, 48mm.
Taśma dwustronna polipropylenowa
Taśma dwustronna polipropylenowa
Samoprzylepna taśma dwustronna stosowana jest do przyklejania wykładzin podłogowych, dywanów, tablic, banerów reklamowych i zawieszek sklepowych itp. Wykonana jest z materiału polipropylenowego. Dostępna w szerokościach:
50mm x 5m, 50mm x 10m, 50mm x 25m oraz w rozmiarach niestandardowych.
Taśma dwustronna tkaninowa
Taśma dwustronna tkaninowa
Samoprzylepna taśma dwustronna tkaninowa stosowana jest do przyklejania wykładzin podłogowych, dywanów, tablic i banerów reklamowych, zawieszek sklepowych, itp. Zaletą tej taśmy jest bardzo agresywna siła klejenia, która w połączeniu z podłożem tkaninowym taśmy daje doskonałe rezultaty połączeń. Dostępna w rozmiarach:
50mm x 5m, 50mm x 10m, 50mm x 25m oraz w rozmiarach niestandardowych.
Taśma dwustronna piankowa
Taśma dwustronna piankowa
Taśma dwustronna piankowa na bazie pianki polietylenowej przeznaczona do trwałych połączeń elementów wykonanych z różnych materiałów, montażu luster, montażu elementów motoryzacyjnych, listew ozdobnych itp. Dostępna w kolorze białym i czarnym. Taśma grubości 1mm o bardzo dobrej odporności na starzenie występuje w rozmiarach standardowych:
19mm x 5m, 25mm x 5m oraz rolkach przemysłowych 1m x 66m oraz w rozmiarach niestandardowych.
Samoprzylepna taśma aluminiowa
Samoprzylepna taśma aluminiowa
Taśma aluminiowa stosowana m.in. w instalacjach klimatyzacji i wentylacji. Wykonana z miękkiego czystego aluminium o grubości 0,03mm pokrytego klejem na bazie kauczuku syntetycznego. Zakres temperatur od -25 do +120 stopni celcjusza. Dostępna w szerokościach:
48, 75, 100mm oraz w rozmiarach niestandardowych.
Taśma metalizowana PP
Taśma metalizowana PP
Samoprzylepna taśma metalizowana PP stosowana m.in. w instalacjach klimatyzacji i wentylacji oraz do łączenia i owijania materiałów izolacyjnych. Wykonana z folii PP pokryta klejem akrylowym. Dostępna w rozmiarze:
48mm x 50m oraz w rozmiarach niestandardowych.
Fiber - taśma do płyt gipsowo kartonowych
Taśma do płyt gipsowo-kartonowych
Samoprzylepna taśma z włókna szklanego, łatwa w stosowaniu w nowoczesnych systemach wykańczania wnętrz. Stosowana jest do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, reperacji ubytków w ścianach, płytach G-K, maskowaniu rys i pęknięć przed malowaniem. Taśma dostępna jest w długościach:
10, 20, 45, 90, 153m i w rozmiarach reperacyjnych 150mm x 20m, 230mm x 20m.
Taśma akustyczna
Samoprzylepna taśma akustyczna
Samoprzylepna taśma akustyczna produkowana na bazie pianki polietylenowej z niewysychającą warstwą kleju. Wykorzystywana jest w pracach budowlano-remontowych przy instalowaniu profili aluminiowych w celu zamortyzowania i izolowania stykających się powierzchni. Występuje w rozmiarach:
30mm x 30m, 50mm x 30m, 75mm x 30m, 95mm x 30m.
Siatka ścierna
Siatka ścierna
Siatka ścierna wykonana z bardzo mocnego materiału silikonowo-korundowego. Siatka służy do wygładzania złącz płyt G-K, powierzchni gipsowych, matowania i wyrównywania przed malowaniem oraz do innych prac ściernych np. wygładzanie powierzchni drewnianych itd. Siatka dostępna w granulacjach:
80, 100, 120, 150, 180, 220.
Flizelina - taśma z włókna szklanego do płyt G-K
Taśma z włókna szklanego "Flizelina"
Taśma wykonana z włókna szklanego. Stosowana w pracach remontowo-budowlanych przy łączeniu płyt gipsowo-kartonowych oraz do maskowania pęknięć i ubytków w tynkach. Występuje w rozmiarze:
50mm x 25m.
Taśma pakowa
Taśma pakowa
Taśma pakowa stosowana do klejenia kartonów, odporna na zrywanie, środki chemiczne, o dużej przyczepności do klejonej powierzchni. Taśma pakowa występuje w rozmiarach:
48mm x 330m, 48mm x 66m, 48mm x 50y, 48mm x 45y, 48mm x 40y oraz w rozmiarach niestandardowych.
Folia stretch
Folia stretch
Folia opakowaniowa stretch stosowana do zabezpieczenia i maskowania towaru na paletach podczas transprtu oraz magazynowania. Chroni zabezpiezony towar przed wilgocią, kurzem, wodą. Folia dostępna jest w szerokości:
50cm oraz rozmiarach niestandardowych.
Taśma Mini Rap
Taśma Mini Rap
Taśma minirap stosowana do zabezpieczenia przedmiotów owijanych np. rury, profile, deski, rolki dywanowe podczas transportu, przeprowadzek. Zaletą minirap jest to, że taśma nie klei się do pakowanych towarów, a jednocześnie klei się do siebie.